Lékárník asistent

Vedoucí lékárny

Do zavedené lékárny v Pardubicích, hledáme lékárníka asistenta.

Pracovní náplň

  • Vedení a dohled nad zaměstnanci lékárny
  • Poskytování konzultační činnosti pro pacienty
  • Spolupráce při objednávání léků a spolupráce s farmaceutickými společnostmi.
  • Administrativa spojená s provozem lékárny

Požadujeme

  • Odpovídající vzdělání v oboru
  • Samostatnost a aktivní přístup v rozvoji
    existujících i nově otevřených lékáren
  • Pozitivní a příjemné vystupování
  • Motivaci a komunikativnost

Nabízíme

  • Velmi dobré platové podmínky
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Slevy na zaměstnanecké nákupy
  • Interní kurzy a školení
  • Úhradu členského příspěvku do ČLnK a ČAS
  • Pracovní oděv zdarma + příspěvek na obuv
  • Příspěvek na ubytování nebo i přestěhování
  • Možnost zapojení do řízení lékáren (kategorizace, školení atd.)
  • Kariérní růst
  • ZÁZEMÍ SILNÉ A STABILNÍ SPOLEČNOSTI

Zaujala Vás naše nabídka?

Jsme team a všichni naši hráči jsou pro nás důležití, pokud se k nám chcete připojit, těšíme se na Vás!

Neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis na kariera@pilulka.cz.

  • Město: Pardubice

JAK SE K NÁM PŘIDAT?

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme.

Pilulka tým

Za celou dobu existence jsme se účastnili mnoha týmových aktivit jako jsou fotbalové turnaje, sjíždění vody, společné výlety na běžkách, lyžích, kolech apod. V pozadí nemohou zůstat ani kulturní akce typu divadelní vystoupení, koncerty, účasti na odborných konferencích, apod. Zkrátka jsme tým a všichni naši hráči jsou pro nás důležití. Pokud se k nám chceš připojit, něco nového se přiučit a podílet se na velkých věcech, dej nám vědět. Těšíme se na Tebe!

Pilulka tým #1 Pilulka tým #2 Pilulka tým #3 Pilulka tým #4 Pilulka tým #5 Pilulka tým #6 Pilulka tým #7 Pilulka tým #8 Pilulka tým #9 Pilulka tým #10 Pilulka tým #11 Pilulka tým #12

Zaměstnanecké výhody

Každému našemu kolegovi nabízíme dostatečný prostor a firemní zdroje k realizaci vlastních nápadů a zajímavé platové ohodnocení. Nedílnou součástí benefitů je možnost pracovat přímo s majiteli společnosti a managementem. Našim cílem je budovat příjemné pracoviště pro každého, ale také se potkávat mimo pracovní prostředí. Proto pořádáme pravidelné společné firemní akce (hory, voda, kultura, běžecké závody a spousta jiných zážitků).

Na budování kanceláří, skladů i lékáren se podílí kromě vedení také řádoví zaměstnanci. Práce nás baví, proto je důležité se cítit v kanceláři a dalších prostorách útulně a spokojeně.

Moderní prostory

Na budování kanceláří, skladů i lékáren se podílí kromě vedení také řádoví zaměstnanci.

Zajímavé platové ohodnocení

Našich kolegů si ceníme a výše platu roste se zkušenostmi a zápalem pro práci.

Přátelský kolektiv

Pravidelně pořádáme sportovní nebo kulturní aktivity, kde se vzájemně blíže poznáme.

Slevy na sortiment

Nabízíme zajímavé zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment (25 000 produktů) z naší nabídky.

Mazlíčci jsou vždy vítání

Máte domácího mazlíčka a nechcete jej nechávat každý den doma? U nás je vítán kdokoliv, kdo má srdce.

Hlavní pracovní poměr nebo brigáda

Po domluvě nabízíme práci nebo brigádu dle vašich možností na HPP nebo DPP.

Možnost kariérního postupu

Každý v týmu má možnost růst v žebříčku pozic směrem vzhůru. Vše máte ve svých rukou.

Pilulka Akademie

Možnost účastnit se vzdělávacích kurzů a stát se tak odborníkem ve vašem oboru.

Nápoje zdarma

Pro naše kolegy máme v kuchyňce vždy po ruce zdarma kávu a čaj bez výjimek pracoviště.

Absolventi

Absolventi

Nebojíme se spolupráce s mladými lidmi, pro které je místa v Pilulce dost.

Karta Multisport

Vyberte si ze široké nabídky sportovních aktivit a my vám k nim pomůžeme.

Kurzy angličtiny

Stáváme se mezinárodní organizací a dáváme všem možnost se na to připravit.