Aktuálně volné pozice

Kde chceš pracovat

Country Manager for Austrian Market

We are looking for the Head of our Austrian market. Full of new ideas, sparkling energy and bright experience.

Growth Marketing Specialist

Hledáme nového člena do našeho marketingového týmu. Profesionála a ownera našich performance kanálů napříč pěti zeměmi CZ/SK/RO/HU/AT. 
 

Jsme Pilulka. Náš příběh jsme začali psát před téměř deseti lety. Dnes je Pilulka v pěti zemích (CZ, SK, RO, HU a AT), provozuje přes 150 kamenných lékáren a ročně našimi databázemi protečou nákupy za 3 miliardy Kč.

Nejsme eshop, jsme technologická firma. Naším cílem je být leaderem na poli evropské farmacie.

iOS Developer 👩🏻‍💻

Code Review je u nás samozřejmostí a součástí každého sprintu je čas na řešení bugů. Hledáme iOS Developera, který nám s nimi pomůže.

Jsme Pilulka. Náš příběh jsme začali psát před téměř deseti lety. Dnes je Pilulka v pěti zemích (CZ, SK, RO, HU a AT), provozuje přes 150 kamenných lékáren a ročně našimi databázemi protečou nákupy za 3 miliardy Kč.

Nejsme e-shop, jsme technologická firma, a tak přistupujeme i k celému IT. Za téměř deset let na trhu jsme se stali jedním z technologických leaderů na poli evropské farmacie a na práci našeho IT týmu jsme náležitě pyšní. Přidáš se? 

Private Label Specialist*

Rich content, topování a registrace našich nových produktů. To je, oč tu běží!

 

Jsme Pilulka. Po téměř deseti letech fungování dnes působíme v pěti zemích (CZ, SK, RO, HU a AT), máme přes 140 kamenných lékáren a ročně zpracujeme objednávky zákazníků za 3 miliardy korun.

 

Už dávno nejsme jen e-shop nebo lékárna. Jsme technologická firma s potenciálem být leaderem na poli evropské farmacie. 

 

Hledáme pravou ruku k naší Lence - manažerce privátní značky pro celou skupinu Pilulka. Energetického organizátora/-ku tělem i duší, koordinačního guru a především skvělého člověka. 

 

 

Jinými slovy pozice Private Label Specialist představuje symfonii několika činností “all in one”. Především těch koordinačních, komunikačních a v neposlední řadě kreativních.

Head of Commercial*

Hledáme srdce našeho českého obchodu. Obchodníka tělem i duší,  energetického profesionála, leadera týmu a především skvělého kolegu/-yni. 

 

Jsme Pilulka. Po téměř deseti letech na trhu dnes působíme v pěti zemích (CZ, SK, RO, HU a AT), máme přes 140 kamenných lékáren a ročně zpracujeme objednávky zákazníků za 3 miliardy korun.

 

Už dávno nejsme jen e-shop nebo lékárna. Jsme technologická firma s potenciálem být leaderem na poli evropské farmacie. 

Přidáš se?
 

 

QA Engineer / Tester 💻

Vše začalo v roce 2013 u zakladatelů bratří Kasů (kdo by neznal Kasa.cz), dnes je Pilulka v pěti zemích (CZ, SK, RO, HU a AT), provozuje přes 150 kamenných lékáren a ročně našimi databázemi protečou nákupy za 3 miliardy Kč.

Nejsme eshop, jsme technologická firma, a tak přistupujeme i k celému IT. Naším cílem je být technologickým leaderem na poli evropské farmacie.

Content Specialist with Native Austrian German

Pilulka, the Czech leader in the e-commerce pharma industry, is looking for a Content Specialist to transform our e-shop for the Austrian market.

We are looking for a person who can manage various tasks and combine different skills. The kind of person who can quickly learn and follow our existing processes, but also view them critically and come up with new ideas, leading to work optimization or improving customer experience.

Vendor Marketing Manager

Komunikace s dodavateli, péče o svěřenou kategorii a tématické mailingy. Může být? 😉

 

Jsme Pilulka. Po deseti letech na trhu dnes působíme v pěti zemích (CZ, SK, RO, HU, AT), provozuje přes 100 kamenných lékáren a ročně našimi databázemi protečou nákupy za několik miliard Kč.

 

Naším zákazníkům poskytujeme vždy co nejlepší servis a díky tomu stále rosteme. I z toho důvodu dnes hledáme dalšího kolegu/yni do našeho oddělení Vendor Marketingu. Jdeš do toho s námi?

PHP Developer ⌨️

Back office, e-commerce projekty, mobilní aplikace, business intelligence nebo třeba vendor management system. Jak ti to zní? 

Jsme Pilulka. Po téměř deseti letech působení na trhu dnes provozujeme přes 150 kamenných lékáren a ročně našimi databázemi protečou nákupy za 3 miliardy Kč. Jsme v pěti evropských zemích (CZ, SK, RO, HU a nově i AT).

 

Nejsme jenom eshop. Jsme technologická firma, a tak přistupujeme i k celému IT. Naším cílem je být technologickým leaderem na poli evropské farmacie.