Aktuálně volné pozice

Kde chceš pracovat

Manažer nákupu s němčinou

Máš zájem o manažerskou pozici a mluvíš perfektně německy? Tak to jsi na správném místě!

Hledáme manažera nákupu, který nám pomůže vytvořit a implementovat strategie pro naše zahraniční nákupní oddělení a povede tým.

Jsi týmový hráč, ale zároveň zvládneš samostatně rozhodovat? Rychle se učíš a multitasking ti nedělá problém?

Pak hledáme právě tebe! 

 

 

Product Manager

Zdravý životní styl je nedílnou součástí šťastně prožitého života, proto je cílem Pilulky poskytovat zákazníkům ty nejkvalitnější služby v oblasti zdravého životního stylu.

Zdraví našich zákazníků řešíme zejména prevencí na úrovni každodenních malých rozhodnutí od stravy, přes pohyb až po mentální nastavení a ne až v momentě nemoci. Jdeš do této mise s námi?

Jak vypadá naše produktové oddělení?

V Pilulce jsme spojili IT a produktové oddělení, abychom zajistili ještě lepší spolupráci. Aktuálně máme v týmu tři zkušené produkťáky od kterých budeš moci čerpat inspiraci.

Mimo IT je součástí produktového oddělení také grafické oddělení, zákaznická péče, oddělení contentu a projekt managementu. Budeš tedy mít k ruce perfektní tým pro vytváření našeho produktu. Společně zodpovídáme za naši službu směrem k zákazníkovi.

Nejsme product-led company jako v americkém startupovém snu, ale na našem produktu si zakládáme mnohem více než je v e-commerce běžné. Víme, že fungující produkt se spokojenými zákazníky je zásadní generátor businessu.

Proto u nás budeš moci rozvíjet například naši vlastní dopravu Pilulka Auto nebo naše Pilulka Boxy. Pro zákazníky připravujeme také věrnostní program Pilulka Fit, kde je učíme žít zdravěji nebo Recenzní Klub, díky kterému mohou dělat lepší nákupní rozhodnutí. Nových technologií se opravdu nebojíme a proto jsme jako první spouštěli v ČR například platbu Apple Pay a dnes už i pomocí kryptoměn.

Specialista zákaznické péče s němčinou

Baví tě práce s lidmi a komunikace se zákazníky? Máš perfektní němčinu, ale angličtina ti také nedělá problém? Potom hledáme právě tebe!

CRM/Emailing Specialist

Hledáme nadšence do práce se zákazníky, který jim co nejlépe předá naší misi - proč jsme právě my pro ně tou nejlepší volbou.

Brigáda na oddělení contentu s němčinou

Psal se rok 2013 když ve vodách českého e-commerce vznikla společnost Pilulka.cz. Od té doby jsme se rozrostli do několika evropských zemí, stali se jedním z předních hráčů českého online prostředí a zejména technologickým leaderem na poli evropské farmacie.

+Pilulka je lepší život. Prostřednictvím e-shopu Pilulka.cz a kamenných lékáren po celé ČR poskytujeme našim zákazníkům téměř vše, co k lepšímu životu potřebují.

 

Content oddělení Pilulky má na starosti plnění webových stránek obsahem - texty, obrázky a parametry produktů. V současné době chystáme expanzi do Rakouska, proto nyní hledáme výpomoc, která nám s tím pomůže.

Brigáda v oddělení Vendor Marketingu

Psal se rok 2013 když ve vodách českého e-commerce vznikla společnost Pilulka.cz. Od té doby jsme se rozrostli do několika evropských zemí, stali se jedním z předních hráčů českého online prostředí a zejména technologickým leaderem na poli evropské farmacie. +Pilulka je lepší život. Prostřednictvím e-shopu Pilulka.cz a kamenných lékáren po celé ČR poskytujeme našim zákazníkům téměř vše, co k lepšímu životu potřebují.